INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Výhody osobního tréninku

Osobní trénink je jakékoliv odborně vedené cvičení (tzv. jeden na jednoho) se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta. S osobním trenérem dosáhnete Vašich cvičebních cílů bezpečným a zdravým způsobem, efektivně a v pokud možno co nejkratší době.

Při dlouhodobé spolupráci je neustálé sledování a přizpůsobování tréninkového plánu všem okolnostem a možnostem, odborný dohled a motivování vedou k tomu, že Vašich cílů dosáhnete mnohem snadněji a hlavně Vás to bude bavit. Hlavní podstatou osobního tréninku je individuální přístup, který se váže na Váš zdravotní stav, Vaše časové možnosti, pokud možno oblibu určité pohybové aktivity a metody cvičení, ale i mnohé další Vaše požadavky.

Vy mi sdělíte Váš cíl a já Vám nejen poradím, jak ho dosáhnout, ale také Vám s jeho dosažením pomohu.

Osobní tréninkový program zahrnuje:

S klienty pracuji podle jejich přání a využívám k tomu svojí odbornosti. Trénink mám vždy dopředu připravený, celou dobu klienta jistím, sleduji, opravuji a motivuji - tím vším se neustále přibližuje ke svému cíli a navíc má jistotu, že si cvičením (a při cvičení) neublíží.

Osobní trénink každého posune dopředu, ať už jste začátečník hledající to pravé, co Vám bude vyhovovat, či zkušený sportovec a chcete zkusit něco nového nebo překonat stagnaci. Neplýtvejte tedy penězi a časem na neefektivních metodách, někdy zbytečné přípravky a výživová doporučení od ˝odborníků˝ a samozvaných specialistů, kteří ví jen o něco málo více než Vy. Proč se nesvěřit do rukou profesionálního trenéra, kteřý se neustále vzdělává (a zároveň vzdělává ostatní) v oboru, zná nejnovější postupy a metody a umí je efektivně používat? A co všechno vlastně koupí osobního tréninku dostanete?


Co všechno Vám osobní trénink přinese

Co všechno dostanete koupí a využitím osobních tréninků, čeho všeho se dá cvičením dosáhnout (jakých cílů a jakých zdravotních zlepšení) a pro koho je cvičení a osobní trénink vhodný...

Co všechno dostanete koupí a využitím osobních tréninku:

Čeho všeho se dá cvičením dosáhnout:

Pro koho je cvičení a osobní trénink vhodný:

ZPĚT NAHORU