RECENZE

Zhodnoťte individuální trénink nebo skupinovou lekci pod mým vedením a podělte se s ostatními!


3. července 2015
K Mirkovi jsem se dostal na doporučení rehabilitační sestry v rámci mého pobytu v nemocnici letos v březnu. Má páteř byla tedy v dosti vážném stavu. Jednalo se v mém případě o jasné degenerativní vychýlení páteře, se kterými si lékaři neví příliš rady. Napravit něco, co se celé roky (a v mém případě desetiletí) deformovalo a nezdravě vyvíjelo, není jistě jednoduché. Mirek zná spoustu cviků, kterými se tyto nedostatky postupně odstraňují. Chvilku to sice trvá. Není divu. V současné době jsem již bez obtíží. Nyní se ve spolupráci s Mirkem chci zaměřit na zpevnění páteře a zlepšení kondice. Budu pak schopen cvičit „bez dozoru“ J. Rád bych taky dodal, že se snažím cvičit už víc než 5 let v oddílu Cvičení pro zdraví. Toto cvičení je také skvělé a mnoho jsem se zde také naučil. Mé obtíže však byly natolik specifické a degenerace páteře tak rozsáhlá, že mi v kritické situaci mohl pomoci pouze intenzivní individuální přístup se zaměřením na mé konkrétní problémy. Toto Mirek naprosto úžasně dokázal. Od prvního dne cvičení s ním dokážu po osmi letech spát i na levém boku. Dnes již vydržím sedět v práci u počítače celých 8 hodin a služební cesty autem i vlakem mi nečiní obtíže s páteří. Po 3 letech jsem vytáhl z botníku boty, které jsem nemohl nosit, protože mi z levé nohy při chůzi sklouzávaly. Pravda, ještě stále cvičím dvakrát týdně pod dozorem Mirka. Uvidíme až už to bude jen na mě J.


3. sprna 2014
Jak trafiłam do Mirka po tym jak zimowa pora przytyłam zresztą jak co roku ale tym razem nie 5kg a 9kg!! kiedy nie mialam sily na nic poza trzymaniem pilota i wiecznym spaniem kiedy zaczęłam mieć dokuczliwe bóle górnej partii kręgosłupa stwierdziłam dość trzeba z tym coś zrobic tak tarfiłam do siłowni FIT POINT (wcześniej sprawdziłam i inne w FM ) Pierwsze spotkanie to spotkanie na którym Mirek przeprowadził ze mną wywiad jakie mam problemy jaki tryb pracy i ile czasu jestem w stanie poświęcić na treningi pełen profesjonalizm oczywiście kwestia mojego odżywiania również była podnoszona .Dziś po 5 miesiącach treningów mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że Mirek zrobił kawał dobrej roboty! Trener wymagający i w czasie treningu mam ochotę pobić go przynajmniej 4 razy, ale jak najbardziej na plus, bo przecież o to chodzi. Idealnie dopasował trening do moich (na początku nikłych) możliwości. Był wyrozumiały i motywował mnie, kiedy umierałam po" 5 brzuszkach". Cierpliwie tłumaczył, jakie mięśnie, jak i kiedy trenować.(co moge robic a czego nie powinnam z moimi dolegliwościami odpowiada na setki moich pytań: ) ) Nie dawał się zbyć, jak"płakałam"że nie dam rady, kiedy widział, że zrobię jeszcze kilka powtórzeń. Dzięki jego treningom szybko zyskałam kondycję brak zadyszki po wejsciu na 7 piętro, zgubiłam na początek"klika "zbędnych kilogramów.(od początku uświadamiał mi ze to co zrobiłam ze swoim ciałem przesz ostatnie kilkanaście miesięcy zanim wróci do formy będzie wymagało czasu i duuuzo pracy jak dla mnie uczciwe podejście brak rozczarowań) Dziś mogę powiedzieć że treningi z Mirkiem to czysta przyjemność. Ćwiczenia są świetnie dopasowane do poziomu osoby ćwiczącej ,profesjonalny, niebanalny, inteligentny, sensowny i przejrzysty trening zero nudy, na każdym treningu coś nowego, dodatkowo świetna atmosfera sprawia, że nawet się nie zauważa kiedy mija czas. Co najważniejsze są widoczne efekty (fakty 5msc -10kg -15cm w brzuchu:)) ) – dodatkowo lepsza kondycja, lepsza postawa poczucie atrakcyjnej kobiecości no i lepszy humor (bezcenne...!!!.) Gorąco polecam treningi z Mirkiem każdemu kto chce zadbać o własne ciało i zdrowie oraz wszystkim tym którzy szukają kompetentnego i skutecznego trenera osobistego! Dodatkowo wielki plus dla niego za chęć ciągłego rozwoju i poszukiwań nowych rozwiązań, które pomogą jego podopiecznym. Wszystkim osobom mającym problemy z przewlekłymi bólami kręgosłupa, nadwagą, brakiem energii oraz każdemu, kto chce o siebie zadbać. Profesjonalnie, skutecznie i niesamowicie sympatycznie!
Regina Osielska

4. června 2014
Individuální trénink s Mirkem navštěvuji pravidelně již více než půl roku a jsem maximálně spokojená. Hlavním důvodem, proč jsem se rozhodla investovat do svého zdraví bylo vadné držení těla a z toho plynoucí chronické bolesti zad a také moje katastrofální fyzická kondice (absolutní nesportovec). A protože domácí občasné cvičení „dle příruček“ nemělo kýžený efekt, rozhodla jsem se vyhledat profesionální pomoc. Na Mirkovi si cením jeho hlubokých znalostí anatomie, které dokáže velmi dobře aplikovat v praxi, širokého přehledu v různých metodách cvičení a hlavně vysoce individuálního přístupu (vždy se nejprve zeptá na aktuální fyzický stav a až pak rozhodne, jestli jsou připravené cviky na danou lekci vhodné nebo je potřeba je trochu upravit). Oceňuji také to, že nikdy „netlačí na pilu“ , pokud vidí, že cvik či větší počet opakování jsou na hranici vašich možností. Jeho klidné vystupování a věčně dobrá nálada je pak velmi příjemným benefitem spolupráce s ním. Výsledkem mého několika měsíčního snažení pod vedením Mirka, jsou nejen o číslo menší džíny (což nebylo ani prioritou) a skutečnost, že už se nezadýchávám do schodů, ale hlavně se mi velmi podstatným způsobem zpevnilo celé tělo, zlepšilo držení (nehrbím se ani u počítače :-)), zcela zmizely bolesti hrudní páteře a podstatně se zkrátila rekonvalescence po akutních atakách v křížové oblasti (chronický problém v důsledku anatomických změn). Díky velmi efektivnímu posílení svalů zejména kolem páteře jsem neplánovaně docílila i toho, že se mi opětovně vytvořila klenba na mých původně plochých nohou ! (do teď jsem netušila, že je to možné..). Pokud tedy hledáte profesionální přístup a trénink „ šitý na míru“, bude pro vás individuální trénink s Mirkem to pravé. Vřele doporučuji všem !
Petra Bergrová


2. prosince 2013
Mohu to všem doporučit, cvičení je pokaždé jiné a vhodné pro všechny, kde si posílíte během lekce celé tělo. Přijďte si to vyzkoušet.
Jaroslav Kašný


ZPĚT NAHORU